Solustre 2 поставува тави душеци цвет што се одвојуваат топлински тенџере табели за топлински држачи за заштитени држачи на држачи за не-лизгање ткаени со садови отпор?
Новак

Solustre 2 поставува тави душеци цвет што се одвојуваат топлински тенџере табели за топлински држачи за заштитени држачи на држачи за не-лизгање

DEN 1.33

Во достапна форма

Кујнски најважни работи- Достапно во два различни стилови и форми на заштитници на тава за да спречите оштетување на која било од вашите тави Поставени заштитници на тенџере- дизајн на цвеќиња и заштитени од тенџере за вашиот таблет. Дебелината на пласматот за готвење е изолација на топли плочи, садови и тави, и топли пијалоци во кујната или трпезариската маса. Заштитник на прибор за готвење-? Кујнски најважни работи Овие заштитници на тава се изработени од врвен материјал, добивате најдобра заштита околу тавите, садови, чинии и чинии. Подложни за сепаратор на тенџере-Заштитувачи на сепаратори на тенџере, заштитниците на тавата имаат текстура без лизгање и можат да бидат наредени за складирање, заштеда на простор. Place Mat за чаши за чај-? Кујнски најважни работи- Достапно во два различни стилови и форми на заштитници на тава за да спречите оштетување на која било од вашите тави. Поставени заштитници на тенџере- дизајн на цвеќиња и заштитени од тенџере за вашиот таблет. Дебелината на пласматот за готвење е изолација на топли плочи, садови и тави, и топли пијалоци во кујната или трпезариската маса. Заштитник на прибор за готвење-? Кујнски најважни работи Овие заштитници на тава се изработени од врвен материјал, добивате најдобра заштита околу тавите, садови, чинии и чинии. Подложни за сепаратор на тенџере-Заштитувачи на сепаратори на тенџере, заштитниците на тавата имаат текстура без лизгање и можат да бидат наредени за складирање, заштеда на простор. Place Mat за чаши за чај-? Список на пакети 10 x Felt Pan заштитници 8 x ткаени тава заштитници Карактеристики -Материјал : Платно, заштитени заштитници на тенџере поставени -Овие заштитници на тава се изработени од врвен материјал, добивате најдобра заштита околу тавите, садови, чинии и чаши за чаши за крпа од плочи .

Главните карактеристики

Избор на клиент