Сакура цреша цвета патувања чаши со кафе со капаци изолирани чаши од не'рѓосувачки челик двојно wallидно шише
Новак

Сакура цреша цвета патувања чаши со кафе со капаци изолирани чаши од не'рѓосувачки челик двојно wallидно шише

DEN 335.84

Во достапна форма

Материјал за чаша за кафе : не'рѓосувачки челик Дизајн : Чагите за кафе е двослоен, надворешната обвивка е отпечатена со PS пластика, а внатрешната лагер е изработена од 304 не'рѓосувачки челик. Големина : Криглата за патување кафе мери високи 7,6 инчи, ширина 2,3 инчи во основата и има врв со дијаметар од 2,8 инчи. Капацитетот на чашата е 380мл. Карактеристики : Секоја кригла кафе со капак со капакот што е докажан со прскање има вакуумска изолација со двојни wallидови за максимална можност за изолација. Лесно отворање на слајд за пристап до вашиот пијалок и да ги одржувате распрскувачите. Подарок : Изолираните шишиња со вода се погодни за многу прилики и можат да се користат за патување, забава и плажи. Уште повеќе е висококвалитетната кригла за кафе што може да се користи како Божиќ, Денот на благодарноста, Денот на таткото или подарокот за Денот на мајката за жени или родители. Материјал за чаша за кафе : не'рѓосувачки челик. Дизајн : Чагите за кафе е двослоен, надворешната обвивка е отпечатена со PS пластика, а внатрешната лагер е изработена од 304 не'рѓосувачки челик. Големина : Криглата за патување кафе мери високи 7,6 инчи, ширина 2,3 инчи во основата и има врв со дијаметар од 2,8 инчи. Капацитетот на чашата е 380мл. Карактеристики : Секоја кригла кафе со капак со капакот што е докажан со прскање има вакуумска изолација со двојни wallидови за максимална можност за изолација.

Главните карактеристики

Избор на клиент