Термос со контејнер за храна вакуум изолирани колби за храна преносно складирање на бенто кутија за деца за возрасни работа пикник училиште кампување
Новак

Термос со контејнер за храна вакуум изолирани колби за храна преносно складирање на бенто кутија за деца за возрасни работа пикник училиште

DEN 1135.84

Во достапна форма

Материјал од одделение за храна】 Колбата за храна е изработена од кујнски раст од 304 не'рѓосувачки челик, отпорен на многу 'рѓа и апсолутно протекно-доказ, тој е рециклирачки и повторлив ? ? Може да ја пополните кутијата за еднократно ручек со топла храна, како што се супи, тестенини, чорба, овесна каша, парче од пченка итн., Чувајте го вашето тело здраво. 【Лесно да се исчисти】 садот за храна со колба имаат широк отвор што значи дека тие се лесно да се пополнат од котел, легла, картон, итн. Тие се лесни за јадење од кога времето е ограничено и лесно се чисти после долго ден. ? 【Широк опсег】 Може да ја земете храната многу добро за паузата за ручек или за долги патувања, идеално за отворено, канцеларија, училиште, и др. Материјал од одделение за храна】 Колбата за храна е изработена од кујнски раст од 304 не'рѓосувачки челик, отпорен на многу 'рѓа и апсолутно протекно-доказ, тој е рециклирачки и повторлив. ? ? Може да ја пополните кутијата за еднократно ручек со топла храна, како што се супи, тестенини, чорба, овесна каша, парче од пченка итн., Чувајте го вашето тело здраво. 【Лесно да се исчисти】 садот за храна со колба имаат широк отвор што значи дека тие се лесно да се пополнат од котел, легла, картон, итн. Тие се лесни за јадење од кога времето е ограничено и лесно се чисти после долго ден. ? 【Широк опсег】 Може да ја земете храната многу добро за паузата за ручек или за долги патувања, идеално за отворено, канцеларија, училиште, и др.

Главните карактеристики

Избор на клиент