Изокер изолирано шише со вода, метално шише со вода од не'рѓосувачки челик, термос за кафе, изолирана кригла за патување со кафе за домашна канцеларија и на отворено
Новак

Изокер изолирано шише со вода, метално шише со вода од не'рѓосувачки челик, термос за кафе, изолирана кригла за патување со кафе

DEN 3.00

Во достапна форма

Останува топло или ладно - има изолација со двојна wallид за да се осигура дека вашиот пијалок останува ладен или топол, го задржува загревањето до 6 часа и останува ладно до 8 часа Дозволете секогаш да го вкусите најдобриот вкус на пијалокот. Погоден за кафе, ладно или чај. Доказ за двојно протекување - Затка за шишиња со завртки и капаче за шише Обезбедете тотално запечатена уста од шише и не истурајте вода, за да можете да ја фрлите во вашата спортска торба или ранец за покачување на отворено, или однесете го на час по јога, Без да се грижите за протекување. Екстремно издржлив-Направено од храна од 304 не'рѓосувачки челик, отпорност на корозија, безбедност и здравје, повеќеслојни лакови за печење отпорни на носење, обезбедуваат чаши за кафе, лесни за одржување и долг животен век. Дневна употреба - Оваа изолирана кригла за кафе е многу погодна за домашна и канцелариска употреба, големината е соодветна, лесно е да се земе и ќе има многу пријатно искуство во секојдневната употреба. Гаранција и здрав живот - Заштита на земјата е наша должност, нашето шише со вода не е направено само од еколошки материјал, туку ви носи здрав начин на живот. Ако има проблем со производот, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе го решиме за вас што е можно поскоро, да се вратиме или гарантираме. Останува топло или ладно - има изолација со двојна wallид за да се осигура дека вашиот пијалок останува ладен или топол, го задржува загревањето до 6 часа и останува ладно до 8 часа. Дозволете секогаш да го вкусите најдобриот вкус на пијалокот. Погоден за кафе, ладно или чај. Доказ за двојно протекување - Затка за шишиња со завртки и капаче за шише Обезбедете тотално запечатена уста од шише и не истурајте вода, за да можете да ја фрлите во вашата спортска торба или ранец за покачување на отворено, или однесете го на час по јога, Без да се грижите за протекување.

Главните карактеристики

Избор на клиент