Lyе ја носи држачот на салфетка Топ украси 12 прстени од салфетка свадбени украси украси ткаенина уста крпа прстени
Новак

Lyе ја носи држачот на салфетка Топ украси 12 прстени од салфетка свадбени украси украси ткаенина уста крпа прстени

DEN 6562.56

Во достапна форма

Парови убаво со деликатни чинии за вечера Модерна и шик, исклучителна изработка. Направете ги вашите семејни собири повеќе елегантни. Свежа и удобна боја. Апликација : Свадба, забава, прослава, дипломирање, банкет, итн. Парови убаво со деликатни чинии за вечера. Модерна и шик, исклучителна изработка. Направете ги вашите семејни собири повеќе елегантни. Свежа и удобна боја. Апликација : Свадба, забава, прослава, дипломирање, банкет, итн. Парови убаво со деликатни таблички за вечера и шик, Исклучителна работа за работа на вашите семејни собири повеќе класи и удобно колорапликација : свадба, забава, славење, дипломирање, банкет, итн. * прстени со салфетка (други демо производи што не се вклучени) Белешки : 1. Поради различни ефекти на прикажување и осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку различна од бојата на сликата. Поради рачното мерење, дозволената девијација за мерење е 1-3cmdue до разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку различна од сликите.

Главните карактеристики

Избор на клиент