Ламрис Абсорбента на крајбрежје сетови од 6 виолетови керамички прицврстувачи со држач за злато метал стојат кафе маса дома декор Домаќинства подароци
Новак

Ламрис Абсорбента на крајбрежје сетови од 6 виолетови керамички прицврстувачи со држач за злато метал стојат кафе маса дома декор Домаќинства

DEN 255.84

Во достапна форма

【Идеална големина за сите пијалоци за пијалоци】 4-инчен пијалок со дијаметар се вклопува за сите комерцијални типови чаши и чаши, коктел стакло, чаша за пиво, чаша, кафе, пластична чаша, силиконска чаша, спортски шишиња и гулаби 【Абсорбента керамика Врвот и нелизгање на плута дното】 Керамичките крајбрежни ламмии се направени од апсорбирана керамика, тие можат да ви помогнат да ја одржувате таблетата суво и чиста на елегантен начин. Може да апсорбира истурено кафе, пиво или дамки од кола за 10-15 секунди. Тие се супер-апсорбирани вода, а плута база на секој прицврстувач може ефикасно да ја изолира топлината и студот, за да ја заштити работната површина, мебелот или таблетите од валканиот, воден прстен, гребнатини и носени, особено за дрвена маса. 【Современиот едноставен дизајн одговара на различна пригода】 Има дизајн на луксузни пурпурни модели со низок профил и класичен тркалезен облик на пита, добро совпаѓање на поголемиот дел од домашниот декор. Одлично за дома, кујна, дневна соба, бар, хотел, ресторани, кафе, фарма, рустикална кујна и стан. Има мал камен допир, можете да ги користите крајбрежјето на пијалоците на вашата трпезариска маса, маса за кафе или канцеларија. 【Подароци за домаќинство】 Одлични идеални подароци за домаќинство, свадба, роденден, ден на мајки или татковци, Денот на благодарноста, Божиќ, новогодишни подароци, Денот на вineубените, годишнината од мажите, жените и пријателите.

Главните карактеристики

Избор на клиент