Плоча за складирање Houchu countertop закуска кујна овална дрвена цврста држач
Новак

Плоча за складирање Houchu countertop закуска кујна овална дрвена цврста држач

DEN 288.16

Во достапна форма

Материјал : Бука дрво Количина : 1/2 парчиња. Вклучен пакет : фиоки за 1/2 парчиња. Големина : 23*10см / 18*10см. Материјал : Бука дрво. Количина : 1/2 парчиња. Вклучен пакет : фиоки за 1/2 парчиња. Големина : 23*10см / 18*10см. Големина : 23*10cm/18*10см пакет Вклучен : 1/2pcs Податоци Количина : 1/2 парчиња Материјал : бука боја на дрво : Природа Ве молиме : 1. Оваа дрвена плоча без маслена боја, таа е еколошка. Ве молиме, не измијте или натопете, само користете партал за да го избришете за да избегнете деформирање 3. Природно дрво, рачно изработено. Ве молиме, разберете дека дрвената текстура на секој производ е малку поинаква.

Главните карактеристики

Избор на клиент