Фехун мијалки, решетката за садови, решетката за сушење на садот, 201 Организатор за одводнување на кујната од не'рѓосувачки челик, 2 големини/95*31,5*52,5 см
Новак

Фехун мијалки, решетката за садови, решетката за сушење на садот, 201 Организатор за одводнување на кујната од не'рѓосувачки челик, 2 големини/95*31,5*52,5

DEN 1.33

Во достапна форма

201 Не'рѓосувачки челик, црн третман со црна 'рѓа на површината, стабилноста на структурата на структурата и долгиот животен век Ставете ја решетката за садови над мијалникот во кујната, одводот за прибор за јадење може да се испушти директно во мијалникот за да се спречи владата на масата. Можете да поставите чинии, чинии, чаши, стапчиња за јадење, кујнски ножеви, табли за сечење, итн. Едношалтерско складирање го решава проблемот со хаос во кујната. Дизајнот е разумен, не го спречува миењето и повеќе го користи просторот на countertop на мијалникот. Willе ја започнеме стоката за вас во рок од 24-36 часа, квалитетот е загарантиран, доколку има каква било штета, ве молиме контактирајте не по е-пошта веднаш. Вашето задоволство е наша најголема потрага. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент