Ден на вinesубените, тркач на табела, helloубов срце здраво в Valentубените украси годишнина за свадбената забава кујна јадење Денот на вineубените Денот на вineубените, Дено
Новак

Ден на вinesубените, тркач на табела, helloубов срце здраво в Valentубените украси годишнина за свадбената забава кујна јадење Денот на

DEN 3.00

Во достапна форма

❤ Поим квалитет и издржлив : Изработено од 100% откачен полиестер, без смалување, без избледување, цврсто шиење, меко и издржливо, заштитувајќи ја површината на вашата маса од топли тави, гребнатини и истури ❤table Modest на тркачот Големина : 13 x 72 инчи (33 x 183 cm). Соодветно за табела што може да седи 4-6 луѓе, подобро да одговара на вашата маса и да ви даде прекрасно искуство за јадење. Ако сакате да имате совршена забава или состанок на в Valentубените, нашиот тркач на табели е мора да има избор. Care Лесна нега и одржување : Машинско миење топло со слични бои, не бели, не се сува суво ниско и топло железо доколку е потребно. ❤Прет за употреба на отворено во затворен простор : Облечете ја секоја маса или мантија за денот на в Valentубените со нашиот прекрасен тркач на маса, привлечни и нежни за вашите украси за дома. Можете исто така да го користите на вашиот ангажман, свадба, забава за годишнина. Користејќи ги за украсување на вашата маса и да додадете повеќе атмосфера на вашиот настан. Ganuraptions Assastraction Garent : Имаме 24/7 тим за поддршка, доколку не сте 100% задоволни, ние ќе ви обезбедиме поврат или бесплатна замена - за да можете да поставите нарачка сега со доверба и да уживате во навистина одличен производ. ❤ Поим квалитет и издржлив : Изработено од 100% откачен полиестер, без смалување, без избледување, цврсто шиење, меко и издржливо, заштитувајќи ја површината на вашата маса од топли тави, гребнатини и истури. ❤table Modest на тркачот Големина : 13 x 72 инчи (33 x 183 cm).

Главните карактеристики

Избор на клиент