Случај за Nintendo Switch, кучиња со пет парчиња поставени додатоци за конзола за заштитни капаци на куќи за прекинувач
Новак

Случај за Nintendo Switch, кучиња со пет парчиња поставени додатоци за конзола за заштитни капаци на куќи за прекинувач

DEN 3.33

Во достапна форма

Целосно заштитно : Заштитете го вашиот прекинувач од случајни водопади или капки и анти -гребење Погоден дизајн на лесно полнење : Портата за полнење е резервирано, можете да го наполните вашиот прекинувач директно на основата без да ја расклопите куќиштето; Совршена структура на случајот со натпревар : Подели заштитен капак на конзолата за игри со пет парчиња. Вклучете 2 капаци на рачката + 2 рачка на дното на задните школки + главната задна обвивка на телото. , Без пожолтување, без боја, без мирис, еколошки и нетоксичен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Повик 2
Новак
Повик 2
Во достапна форма
DEN 598.72
Вреднување на стоката:

Astyanax - Nintendo nes
Новак
Astyanax - Nintendo nes
Во достапна форма
DEN 598.40
Вреднување на стоката: