Магаре игра Конг 64 за 64 битни игри кертриџ USA верзија NTSC формат
Новак

Магаре игра Конг 64 за 64 битни игри кертриџ USA верзија NTSC формат

DEN 1588.80

Во достапна форма

Магаре игра Конг 64 - само кертриџ или со кутија Конзола за видео игри. Англиски јазик Зачувај. Пакет вклучуваат : 1x касета за игри. Магаре игра Конг 64 за 64 битни игри кертриџ USA верзија NTSC формат. Играјте за конзола од 64 битни N64 серии. Ова е нè верион, не можеме да работиме на конзолата на ЕУ верзија PAL.

Главните карактеристики

Избор на клиент