6 парчиња алуминиумска фолија масло за печење капачиња за коса водоотпорен испуштање на прашина за негување на коса, еластична салон спа туш капа за жени и мажи
Новак

6 парчиња алуминиумска фолија масло за печење капачиња за коса водоотпорен испуштање на прашина за негување на коса, еластична

DEN 3.33

Во достапна форма

Материјал : Алуминиумска фолија + еластична Дијаметар : 30см/ 11,8 ", Калибар : 12 см/ 4,7", еластичен калибар, најмногу се вклопуваат со една големина. Боја : Сребрена. Тој е многу хигиенски и удобен за употреба, чиста убавина на лицето или бања. Погодно како капаче за туширање, капаче за боја на коса, спа капа, салон капа, масло за печење капа за коса итн., Одлично за дома, хотел и берберница. Материјал : Алуминиумска фолија + еластична. Дијаметар : 30см/ 11,8 ", Калибар : 12 см/ 4,7", еластичен калибар, најмногу се вклопуваат со една големина. Боја : Сребрена. Тој е многу хигиенски и удобен за употреба, чиста убавина на лицето или бања. Погодно како капаче за туширање, капаче за боја на коса, спа капа, салон капа, масло за печење капа за коса итн., Одлично за дома, хотел и берберница. Вклучен пакет : 6 x алуминиумска фолија масло за печење капа за коса водоотпорна прашина за негување на боја за коса салон за салони спа -туш капа за жени и мажи.

Главните карактеристики

Избор на клиент