Генерички Латафа Уд Расположение Увезени Долготрајни Парфимирани Дезодоранси Спреј 200 мл.
Новак

Генерички Латафа Уд Расположение Увезени Долготрајни Парфимирани Дезодоранси Спреј 200 мл.

DEN 176.00

Во достапна форма

Овој Дезодоранс За Парфеми е еден од најскапите и најпосакуваните парфеми за мажи и жени во брендот Латафа Има опоен мирис кој може да биде доста моќен. Брендот Латафа користи Мирис На Уд и Мошус како основни ноти за да создаде некои неверојатни мириси и домашни и женски. Класичните формулации За Мириси кои помагаат да се држат настрана елементите што прават да мирисате лошо и помагаат да бидете свежи во текот на целиот ден. Брендот Латафа, исто така, дава различни варијанти На Увезени arпски Мириси како Уд, Мошус и Други Квалитетни Премиум Мириси Кои Траат повеќе од 12 Часа, Парфимиран Спреј Погоден и за Секојдневно Носење. Спреј за Дезодоранси латафа што ја зголемува Пожелноста, преку Неговата Активна Состојка, која не Исчезнува лесно. Како да се користи-за мажи, нанесете спреј за тело на градите и вратот и под пазувите. За жени, нанесете спреј за тело на пулсот, облеката.

Главните карактеристики

Избор на клиент