печатено капаче За Туширање со леопард Со виножито Двојна Водоотпорна Капа За Капење Еластична Капа За Капење За Капење За Повеќекратна Употреба За Долга коса, Кад
Новак

печатено капаче За Туширање со леопард Со виножито Двојна Водоотпорна Капа За Капење Еластична Капа За Капење За Капење За Повеќекратна Употреба

DEN 207.84

Во достапна форма

Двослоен Водоотпорен : Печатеното Капаче За Туширање Со Леопард Со Виножито Содржи Два Слоја, Вклучувајќи Надворешен Слој Од Полиестер И Внатрешен Слој Ева, Ефикасно Ја Спречуваат Вашата Коса Да Се Навлажни Под Туш Надградете Го Вашето Искуство Со Туширање. Совршен За Сите Типови Коса : Долга Коса, Кадрава Коса, Обемна Коса, Кратка Коса или Заклучена Коса, Нема Да Биде Важно! Овие Капачиња За Туширање За Жени Ќе Ги Соберат Сите Видови Коса И Ќе Се Вклопат Во Повеќето Големини На Главата. Еластично Јаже : Со Специјално Покриеното Еластично Јаже Направено Од Гума За Повеќекратна Употреба, Нашето Капаче За Туширање За Повеќекратна Употреба Ќе Донесе Многу Помал Притисок На Вашата Глава Од Другите Капачиња За Туширање За Коса. Повеќенаменски : Можете Да Го Користите Ова Капаче За Туширање За Повеќекратна Употреба За Нега На Лице, Бањи, Готвење, Чистење Дома И Многу Повеќе. Капачето За Коса За Туширање Не Само Што Ќе Донесе Поголема Удобност, Туку И Поголема Убавина Во Вашиот Секојдневен Живот. Совршен Подарок : Исплакнете Со Чиста Вода, Еднократно, Преклопени, Прилично Тенки И Лесни, Практични, Удобни И Stylish.It Е Совршен Подарок За Членовите На Семејството И Пријателите. Двослоен Водоотпорен : Печатеното Капаче За Туширање Со Леопард Со Виножито Содржи Два Слоја, Вклучувајќи Надворешен Слој Од Полиестер И Внатрешен Слој Ева, Ефикасно Ја Спречуваат Вашата Коса Да Се Навлажни Под Туш. Надградете Го Вашето Искуство Со Туширање. Совршен За Сите Типови Коса : Долга Коса, Кадрава Коса, Обемна Коса, Кратка Коса или Заклучена Коса, Нема Да Биде Важно! Овие Капачиња За Туширање За Жени Ќе Ги Соберат Сите Видови Коса И Ќе Се Вклопат Во Повеќето Големини На Главата. Еластично Јаже : Со Специјално Покриеното Еластично Јаже Направено Од Гума За Повеќекратна Употреба, Нашето Капаче За Туширање За Повеќекратна Употреба Ќе Донесе Многу Помал Притисок На Вашата Глава Од Другите Капачиња За Туширање За Коса. Повеќенаменски : Можете Да Го Користите Ова Капаче За Туширање За Повеќекратна Употреба За Нега На Лице, Бањи, Готвење, Чистење Дома И Многу Повеќе. Капачето За Коса За Туширање Не Само Што Ќе Донесе Поголема Удобност, Туку И Поголема Убавина Во Вашиот Секојдневен Живот. Совршен Подарок : Исплакнете Со Чиста Вода, Еднократно, Преклопени, Прилично Тенки И Лесни, Практични, Удобни И Stylish.It Е Совршен Подарок За Членовите На Семејството И Пријателите. ШИРОКО ПРИМЕНА : печатено капаче за коса со леопард од виножито може да одговара за туширање, готвење и СПА, добро да ја заштити косата или може да се нанесе за врзување на косата при шминкање, чистење на лицето итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент