На Na бања триење артефакт силиконски бања бања триење назад масажа бања четка за бања пешкир хаити сина
Новак

На Na бања триење артефакт силиконски бања бања триење назад масажа бања четка за бања пешкир хаити сина

DEN 3.33

Во достапна форма

Големина 60 * 40 * 40 Дизајн на висина на дупки е погоден за складирање и заштеда на простор Бришење на грбот и бањајте се дома. Брзи меки влакната брзо. Дизајнот за кревање е издржлив и не се лизга при фаќање. Мекиот лепак пријателски за кожата е безбеден, удобен и нежен. Кожата е мека, удобна и нежна. Ја ексфолира и ја прави кожата мазна и сјајна. Категорија на производи : Четка за бања / четка за масажа : Роуз во прав, виолетова, сина, зелена материјала : TPR.

Главните карактеристики

Избор на клиент