Сатенски Капи За Плетенки Долги Хауби За Коса За Жени КАДРАВА Коса XL Голема Ноќна Капа За Спиење Свилена Капа За Спиење Со Лента За Врзување
Новак

Сатенски Капи За Плетенки Долги Хауби За Коса За Жени КАДРАВА Коса XL Голема Ноќна Капа За Спиење Свилена Капа За Спиење Со Лента За

DEN 2.00

Во достапна форма

ЗОШТО ИЗБЕРЕТЕ ПРИКАЗНА КРАЛ Висококвалитетна Свилена Сатенска Ткаенина; Уникатна Прилагодлива Лента За Вратоврска; Супер Голема Просторија; Лесно Перење Висококвалитетна Свиленкаста Сатенска Ткаенина избираме висококвалитетен сатен кој е многу мек, лесен, дише и пријателски за кожата. Многу е удобно за носење. Многу е погоден за деца, девојчиња, жени, мајки, опаѓање на косата, хемотерапија, крема за сончање, спиење или секојдневна декорација. Тоа ја прави вашата коса и кожа помазна и поубава. Единствена Прилагодлива Лента За Врзување хаубата има прилагодлива лента за врзување, така што можете да ја прилагодите големината на хаубата. Тоа ќе и помогне на хаубата да остане на вашата глава цела ноќ. Супер Голема Соба Х-Голема големина, одговара за речиси сите глави и коса, како што се природна коса, долга коса, кадрава коса, плетенки, права коса, ажурирања, опашка и така натаму. Лесно Перење Рачно перење Или машинско перење во ладна вода; може да се мие рачно со ладна вода и благ сапун; Поставете го рамно или закачете го да се исуши. ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ ПРИКАЗНА КРАЛОТ КАПИ? Висококвалитетна Свиленкаста Сатенска Ткаенина избираме висококвалитетен сатен кој е многу мек, лесен, дише и пријателски за кожата. Многу е удобно за носење. Многу е погоден за деца, девојчиња, жени, мајки, опаѓање на косата, хемотерапија, крема за сончање, спиење или секојдневна декорација. Тоа ја прави вашата коса и кожа помазна и поубава. Единствена Прилагодлива Лента За Врзување хаубата има прилагодлива лента за врзување, така што можете да ја прилагодите големината на хаубата.

Главните карактеристики

Избор на клиент