Туш Пароброд Ароматерапија 15 Пакувања-Подароци За Денот На Мајките За Мама, Подароци За Роденден За Релаксација За Жени И Мажи, Ослободување Од Стрес И Луксузна Гри
Новак

Туш Пароброд Ароматерапија 15 Пакувања-Подароци За Денот На Мајките За Мама, Подароци За Роденден За Релаксација За Жени И Мажи,

DEN 1.67

Во достапна форма

Свежо Чајно Дрво : нашето есенцијално масло од небесно чајно дрво ќе ви помогне да ревитализирате, рекалибрирате и да се чувствувате најдобро Луксузна Грижа за Себе : ослободете го стресот и заморот од целиот ден со нашите пароброд за туширање направени со природни есенцијални масла кои ќе се растворат во вашиот туш и ќе ви помогнат да потопите во длабока релаксација. Најголемите Идеи За Подароци : Расипете ја вашата сакана На Божиќ, Порибување Полначи, Велигденски Подароци за тинејџери и возрасни, Валентин, Мајка На Денот На Мајките од ќерка или син или нејзиниот роденден! Ова е одличен подарок за жените. Вирален на Тик Ток : Првично споменат од еден од најголемите Инфлуенсери На Тик Ток, нашите пароброд за туширање прават одличен подарок за годишнина, најдобар пријател, парови, девојки, родендени и деверуша. Свесно и Холистичко : домашно спа искуство како ниедно друго.

Главните карактеристики

Избор на клиент