Z-man z man finesse bulletz jighead слатководен пакет од 1 мл од 3
Новак

Z-man z man finesse bulletz jighead слатководен пакет од 1 мл од 3

DEN 2.67

Во достапна форма

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Безобразен куршум во форма на куршуми идеално за употреба со популарни мамки за финеса на елазтех. Изградена околу сопствена големина 1 екстра-широк јаз vmc jig кука која нуди одлична сила. Образецот чувар ги држи елазтехновите меколи безбедно, спречува лизгање и го прави брзото, лесно местење. Идеално за риболов мамки како финеси ТРД, Хула Стикц, Трд Хогз и Нов ТРД лази во тревни или грицки области. Исто така совршен за употреба со мали имитации на пливање и мамки како тенок пливање, Streakz3.75 и Finesse Shadz. Безобразен куршум во форма на куршуми идеално за употреба со популарни мамки за финеса на елазтех. Изградена околу сопствена големина 1 екстра-широк јаз vmc jig кука која нуди одлична сила. Образецот чувар ги држи елазтехновите меколи безбедно, спречува лизгање и го прави брзото, лесно местење. Идеално за риболов мамки како финеси ТРД, Хула Стикц, Трд Хогз и Нов ТРД лази во тревни или грицки области. Исто така совршен за употреба со мали имитации на пливање и мамки како тенок пливање, Streakz3.75 и Finesse Shadz. Кога одењето ќе стане тешко, тешкото одење во Нед Риг; Како и да е, традиционалните џебови во форма на печурки поврзани со оваа ултра-finesse техника се далеку од идеални за риболов во зглобни области како трева, плевели, четки и поставување. Внесете го финесот Bulletz, совршена опција без прицврстување за распоредување мали мамки за финост околу капакот. Неговата глава во форма на куршуми и влечење на кука за очи низ сите типови лесно покриваат, додека компактната, тешка големина 1 обичај vmc ewg jig jig кука е доволно мала за да одговара на мамките во семејството TRD, но има моќ да крева голема риба подалеку од опасности.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ダイワ シー ルアー
Новак
ダイワ シー ルアー
Во достапна форма
DEN 0.33
Вреднување на стоката: