Капа назад за да се врати несрејт во светски војни Шампир капа за мажи Бејзбол капачиња Графички капачиња
Новак

Капа назад за да се врати несрејт во светски војни Шампир капа за мажи Бејзбол капачиња Графички капачиња

DEN 191.84

Во достапна форма

100% полиестер Повлекување на затворање. Само миење на рацете. Назад да се врати несрејтната светска војна Шампи ги шапки за мажи бејзбол капа трендовски капи. Нашите капи можат да ве придружуваат на кое било место што го сакате. Мекиот и дише 100% полиестерски материјал е лесен за вклопување во ранец или џеб од јакна. 【Широко примена】 Оваа капа за бејзбол е идеална и за жени и за мажи погодни за риболов кампување трчање патувања и секојдневно користење итн. 【Најдобар избор за подароци】 Многу убав избор за подароци за вашите пријатели и членови на семејството. Тие ќе се чувствуваат среќни кога ќе ги видат овие слатки, но слатки бејзбол капачиња. Тоа не е капа за бејзбол што им ја давате, туку loveубовта што ја сакате и ја сакате секој ден. Нашите капи се прилагодливи, така што не мора да се грижите за големини. Прилагодлива лента - никогаш не било полесно да ја пронајдете шапката за совршена големина за себе!.

Главните карактеристики

Избор на клиент