Van Staal vs x2 Baiess Sinning Reel vs150bx2 црна
Новак

Van Staal vs x2 Baiess Sinning Reel vs150bx2 црна

DEN 13119.20

Во достапна форма

Водоотпорен Следната генерација Ван Стал против X2 серија сè уште ја има истата одлична конструкција на алуминиум од одделение на авиони, цврста главна вратило на титаниум (малку подебела за помалку флексибилна и поголема јачина), како и исти докажани крајни внатрешни работи; Исти брзини од не'рѓосувачки челик, заптивки, заптивки, лежишта и патентиран водоотпорен запечатен систем за влечење. Серијата Van Staal vs X2 серија сега имаат едно парче „Unibody“ (кое е посилно и повеќе водоотпорно) и редизајниран ротор, анти -обратно склопување на спојката и модерна здолниште. Серијата VS X2 сега доаѓа со копчето VS Power Grip Drag и копчето за рачка за напојување, како и ново редизајниран (неутрализиран за удобност) продолжена (за поголема моќност) рака на рачката и продолжено стапало на ролна.

Главните карактеристики

Избор на клиент