Риба Хипстер Кикер Мачка Играчка
Новак

Риба Хипстер Кикер Мачка Играчка

DEN 0.33

Во достапна форма

Издржлив платнен материјал Вклучена коча билка-спакувана со зумирање низ собата органска коча билка. Ги одржува мачките ангажирани и разиграни-одлично за мачките да "удираат зајаче". Бренд ФАТКАТ-посветен на тоа да ги насмее луѓето и миленичињата секој ден.

Главните карактеристики

Избор на клиент