Андис Челик Со Јаглероден Инфузија Ултравиолетово Сечило За Сечење Кучиња, Големина-3-3/4 ФК, Должина На Сечење од 1/2 Инчи
Новак

Андис Челик Со Јаглероден Инфузија Ултравиолетово Сечило За Сечење Кучиња, Големина-3-3/4 ФК, Должина На Сечење од 1/2 Инчи

DEN 710.40

Во достапна форма

Големина 3 3/4 сечило со јаглеродни острици Остава коса 1/2". Одговара на сите ие одвојливи сечила за сечила во овие серии : АГ, АГЦ, БДЦ, БГ, ДБЛЦ, ФХЦ, МБГ, СМЦ. Може да се користи и со други марки на машинки за одвојување. Сечило за сите намени. Идеален за кучиња и други животни со средна големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент