Поводник За Миленичиња - Пинстрипс Црна/Сива-Долга 4 Стапки-1 Широк
Новак

Поводник За Миленичиња - Пинстрипс Црна/Сива-Долга 4 Стапки-1 Широк

DEN 486.40

Во достапна форма

Димензиите на Пакетот на Производот се 1,0"H x 8,0"L x 1,0"W издржливите компоненти и убавото печатење гарантираат дека боите ќе продолжат да се појавуваат во наредните години изработен е од полиестер со висока густина и метален хардвер. Овој поводник за кучиња напред е одличен начин да ги покажете вашите омилени ликови или брендови. Овој производ е рачно изработен во САД Со Тока Надолу и е официјално лиценциран со Тока Надолу. Достапни се соодветни јаки. Овој поводник за кучиња напред е одличен начин да ги покажете вашите омилени ликови или брендови. Издржливите компоненти и убавото печатење гарантираат дека боите ќе продолжат да се појавуваат во годините што доаѓаат! Изработен е од полиестер и челичен хардвер со висока густина. Поводникот е достапен во различни големини со ширина од 0,5, 1,0 или 1,5 инчи и должина од 4 или 6 стапки. Овој производ Е Направен во САД Со Тока Надолу Ад.

Главните карактеристики

Избор на клиент