SCDCWW Мачки Дрво Мачки Качување Рамка Мачки Гребење Пост Дрво Гребење Пол Мебел Салата Куќа
Новак

SCDCWW Мачки Дрво Мачки Качување Рамка Мачки Гребење Пост Дрво Гребење Пол Мебел Салата Куќа

DEN 2.67

Во достапна форма

5 ката, вашите мачки можат слободно да играат, да им обезбедат дополнителна забава Проширената и задебелена основа ја поддржува горната колона, што ја зајакнува целокупната стабилност. Мачките можат лесно и безбедно да скокаат на или надвор од оваа рамка за качување мачки. Со тоа, мачката повеќе нема да го гребе вашиот мебел. Тоа им помага на вашите мачки да го ослободат стресот и да ги спречат да го канџаат вашиот скап мебел. Карактеристики боја : Како Што Е Прикажано-Материјал : сисал + сложен кашмир круг + Дрво-Големина : 128,00Х60, 00Х48, 00см/50, 30Х23, 58Х18, 86ин-Луксузни 5 ката, вашите мачки можат слободно да играат, да им обезбедат дополнителна забава. - Проширената и задебелена основа ја поддржува горната колона, што ја зајакнува целокупната стабилност.- Мачките можат лесно и безбедно да скокаат на или надвор од оваа рамка за качување мачки.

Главните карактеристики

Избор на клиент