Костум за обновување на мачки Putybudy за абдоминални рани заболувања на кожата по операцијата миленичиња елек, дише модален материјал мек истегнат, удобно костум за о
Новак

Костум за обновување на мачки Putybudy за абдоминални рани заболувања на кожата по операцијата миленичиња елек, дише модален

DEN 191.84

Во достапна форма

По операцијата елек : Овој елек за мачки се користи за после операцијата, абдоминалните рани, заболувањата на кожата и периодот на одвикнување Истегната ткаенина : Изработена од модална ткаенина, е истегната и мека за носење. Брзо за носење : Брза лента за зачувување на вратот и грбот, погодно да се облече и да се соблече. За мачки од 1 кг-7кг : големини од XS до L, за мачки со должина на задната должина од 8,7-16.1inch (22-41 см). По операцијата елек : Овој елек за мачки се користи за после операцијата, абдоминалните рани, заболувањата на кожата и периодот на одвикнување. Истегната ткаенина : Изработена од модална ткаенина, е истегната и мека за носење. Брзо за носење : Брза лента за зачувување на вратот и грбот, погодно да се облече и да се соблече. За мачки од 1 кг-7кг : големини од XS до L, за мачки со должина на задната должина од 8,7-16.1inch (22-41 см). Опис : Обнова костум за вашата мачка. Се одликува со затегната модална ткаенина, истегнат врат и екстремитет и погодно затворање на брзо зголемување. Може да помогне да се држат рани подалеку однадвор и да се спречи лижењето.

Главните карактеристики

Избор на клиент