Мачка Дрво Мачка Кула, 34,4 Инчи Мачка Дрво Со Гребење Одбор, 2 Луксузни Станови, Мачка Дрво Куќа, Цврсти И Лесно Да Се Соберат, За Маче, Миленичиња, Затворен Активност Р
Новак

Мачка Дрво Мачка Кула, 34,4 Инчи Мачка Дрво Со Гребење Одбор, 2 Луксузни Станови, Мачка Дрво Куќа, Цврсти И Лесно Да Се Соберат, За Маче, Миленичиња,

DEN 0.33

Во достапна форма

Центар за мултифункционална Активност : 3-слојна кула за мачки има дувла, столпчиња за гребење и висечки играчки за повеќе форми на игра и релаксација Тоа им помага на мачките да го истегнат телото, да ги вежбаат мускулите и да развијат контрола и флексибилност на рамнотежата. Вашето маче може да го користи за качување, скокање, истегнување и негување на канџите. Со оваа кула за мачки, вашата мачка ќе стане поактивна наместо да спие цел ден. Заштитете Го Мебелот од Канџи За Мачки : столбовите за Гребење се завиткани со природен сисал за да поттикнат позитивно однесување на гребење, совршено за вашите мачки да ги изостри канџите и што е уште поважно, може да го заштити вашиот мебел, теписи, завеси, чевли и облека од гребнатини. Не само што ја задоволува природата на гребење на мачката, туку ги решава и неволјите на љубителите на мачки. Висококвалитетна Кадифена Ткаенина : повеќеслојната кула за мачки е составена од висококвалитетни кадифни материјали, што е многу меко и удобно, безбедно и невкусно, без губење на пената. Вашите меки членови на семејството ќе го сакаат ова меки чувство и ќе уживаат во ново истражување и шмркање дома без гребење на мебелот. Удобност и Забава за Вашата Мачка : на вашата мачка и треба сопствен простор за одмор и играње. Тие можат да дремнат или да си играат колку што сакаат; ова мачкино дрво и овозможува на вашата мачка да биде поактивна. Дрвото мачка е доволно издржливо за бескрајно време за играње за вашата мачка. Позабавно За Играње : 2 столбовите за гребење се обложени со природни сисални јажиња е совршено за вашите мачки да ги гребат и изострат канџите, без повеќе да го гребат вашиот мебел! Што исто така развива позитивна навика за гребење, одржувајте го вашиот автомобил активен и забавен!. Кулата на дрвото мачки е изработена од повисоки кадифни материјали, така што вашата мачка се чувствува мека и удобна во куќата. Добар бас за амортизирање, пространи куќи, огради на сисал, рампи за трева и нежни топчиња ќе донесат многу одмор и забава за вашето маче.

Главните карактеристики

Избор на клиент