Летни лисја и цвеќиња ПЕТ Хамак кревет за заморчиња за свињи, мало животно, виси кревет за ферет, чинчила, кученце и други мали животни
Новак

Летни лисја и цвеќиња ПЕТ Хамак кревет за заморчиња за свињи, мало животно, виси кревет за ферет, чинчила, кученце и други мали животни

DEN 313.44

Во достапна форма

Добра дишење : Чувајте ги миленичињата ладни и удобни Погодно складирање : Производот е мал и лесен. Кога не е во употреба, може да се свитка и да се стави во торба за носење, така што е лесно да се чува. Лесно за закачување : Користете метални куки за да се поврзете со аглите на кутии или кафези, или користете ги приложените прилагодливи ленти за да висат на повеќето столчиња. Оваа лежалка може да се инсталира под стол или во кафез и е идеален производ за заштеда на простор. Миленичиња природно сакаат да се кријат на покриени простори. Применливи сценарија : Тоа е најдобриот избор за миленичиња болници, семејства и патувања. Упатства за перење : Може да се мие со рака, не се впива долго време и не бели. Температурата на течноста за перење не може да надмине 45ºC. Добра дишење : Чувајте ги миленичињата ладни и удобни. Погодно складирање : Производот е мал и лесен. Кога не е во употреба, може да се свитка и да се стави во торба за носење, така што е лесно да се чува. Лесно за закачување : Користете метални куки за да се поврзете со аглите на кутии или кафези, или користете ги приложените прилагодливи ленти за да висат на повеќето столчиња. Оваа лежалка може да се инсталира под стол или во кафез и е идеален производ за заштеда на простор. Миленичиња природно сакаат да се кријат на покриени простори. Применливи сценарија : Тоа е најдобриот избор за миленичиња болници, семејства и патувања. Упатства за перење : Може да се мие со рака, не се впива долго време и не бели.

Главните карактеристики

Избор на клиент