Ликсит -агол тава за легла за ферети, зајаци, стаорци, заморчиња и други мали животни.
Новак

Ликсит -агол тава за легла за ферети, зајаци, стаорци, заморчиња и други мали животни.

DEN 239.84

Во достапна форма

Совршена за мали животни : Тавата за легло од ликсит е дизајнирана за зајаци, ферети, стаорци, заморчиња и други мали животни Тавата за легло ќе помогне да се задржи кафезот на вашето домашно милениче чист и хигиенски. Светлиот избор на бои ќе го осветли кафезот на вашите бебиња од крзно. Совршено вклопување : тавата за легло е триаголник во форма на да се вклопи во аголот на кафезот на вашето домашно милениче. Едноставно ставете ја тавата во областа што најчесто ја користи вашето домашно милениче. ПАН мери 14 ”x 11” x 6 ”. Безбедна конструкција : Тавата за легло од ликсит е изработена од трајна нетоксична пластика. Достапно е во сина, зелена и розова. Лесно за чистење : Едноставно пополнете ја тавата со сено или малку за вашето домашно милениче да го користи. Кога е време да се исчисти, да се фрли извалканото легло или сено и да се издигне тавата. Гордо направен во Белгија. Совршена за мали животни : Тавата за легло од ликсит е дизајнирана за зајаци, ферети, стаорци, заморчиња и други мали животни. Тавата за легло ќе помогне да се задржи кафезот на вашето домашно милениче чист и хигиенски. Светлиот избор на бои ќе го осветли кафезот на вашите бебиња од крзно.

Главните карактеристики

Избор на клиент