RADHAX Карбуратор Заптивка Автомобил Мотоцикл Карбуратор Нега Чистење Whit 10 Чистење Игли + 5 Четки Алатка Колекции За Авто Мотор Нега Чистење Карбуратор Комплет
Новак

RADHAX Карбуратор Заптивка Автомобил Мотоцикл Карбуратор Нега Чистење Whit 10 Чистење Игли + 5 Четки Алатка Колекции За Авто Мотор Нега Чистење

DEN 1.00

Во достапна форма

Производство на свила од најлонска четка со висока густина, има добра флексибилност, без влакненца нерѓосувачки челик жица рана, четка бинг флексибилни, лесно деформирани. спирални влакна, во контакт со внатрешниот ѕид на бунарот, чистење потемелно чисто. Одлична изработка и совршен стил. Забелешки : вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од. Опис : Боја : како што е прикажано воспецификација должина : 10смсик должина на коса : 3цмбрл дијаметар : 7 / 5 / 4 / 3 / 2ммпакет вклучувајќи : 10 х Игли За Чистење5 х Четки Забелешка : вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.

Главните карактеристики

Избор на клиент