Хук Мажи Следното Ниво 7, Брзо Сушење Риболов Шорцеви
Новак

Хук Мажи Следното Ниво 7, Брзо Сушење Риболов Шорцеви

DEN 720.00

Во достапна форма

50% Памук, 40% Полиестер, 10% Спандекс Затворање на копчето. Машинско Перење. ХУК : Обединување на риболовците преку инженерска, техничка опрема дизајнирана да ја поттикне вашата страст и потрага без разлика кога, каде или како рибите. СЛЕДНО НИВО 7" КРАТКО - овој краток риболов ја штити вашата кожа од штетните сончеви зраци и брзо се суши обезбедувајќи целодневна удобност 7" должината паѓа над коленото за пократко вклопување на должината. ТЕХНИЧКИ ПЕРФОРМАНСИ РИБА КРАТКО-Следното Ниво вклучува перфориран заден јарем, заден џеб со патент, клешти и товарни џебови и препоните за максимална подвижност; никогаш повеќе нема да сакате да рибите без овој целосно краток краток. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КРАТОК РИБОЛОВ-НА бродот, пристаништето или само виси низ градот, овие шорцеви ќе ви го направат денот малку подобар и секогаш ќе ве имаат подготвени да рибите.

Главните карактеристики

Избор на клиент