Ханес 6.1 мл. Маица без ознаки, 5XL, ДЛАБОКО Кралско
Новак

Ханес 6.1 мл. Маица без ознаки, 5XL, ДЛАБОКО Кралско

DEN 3.00

Во достапна форма

100% Comfort Soft® памук Повлечете го затворањето. Машинско Перење. прескокнат 100% Удобностмек памук. рамо до рамо снимање. вратот со двојна игла со прекривка со лежечка рамна јака. ракав со двојна игла и долни рабови. ознака слободен вратот етикета. Толку многу бои што се осмелуваме да најдете сенка што не ја нудиме.Целата удобност На Ханес со нашата позната јака без ознаки!Маичката со кратки ракави е предизбрана и се спротивставува на намалувањето и избледувањето.Лента од рамо до рамо за издржливост.Уживајте Во Гаранцијата За Рамна Јака На Ханес.

Главните карактеристики

Избор на клиент