Амазон Свесни Машки Рециклирани Полиестер Шерпа Јакна
Новак

Амазон Свесни Машки Рециклирани Полиестер Шерпа Јакна

DEN 766.72

Во достапна форма

100% Полиестер Затворање на копчето. Машина За Перење Ладно. Изработени Со Глобални Рециклирани стандардни (ГРС) сертифицирани материјали. Овој производ Е сертифициран јаглероден Неутрален Од Климатскиот Партнер преку купување на висококвалитетни јаглеродни кредити. Отпечатокот од јаглеродно стапало на секој производ се пресметува со Помош на Протоколот ЗА СТАКЛЕНИЧКИ ГАСОВИ. Оваа методологија опфаќа емисии од материјали, производство, дистрибуција и крај на животот. Мека и пријатна ткаенина од шерпа со постава од руно за дополнителна топлина. Блиско, но удобно вклопување со лесно движење. Затворање на копчињата. Откријте ја нашата линија на основни работи со големина, фустани, тексас, надворешна облека и многу повеќе—сите сертифицирани како јаглеродни неутрални и со Сертификати Кои се дел од Програмата Пријателска За Климатски Залог. Овој производ Е сертифициран јаглероден Неутрален Од Климатскиот Партнер преку купување на висококвалитетни јаглеродни кредити.

Главните карактеристики

Избор на клиент