Адидас Машки Најважен француски Тери 3-Ленти Со Целосен Патент Дуксер
Новак

Адидас Машки Најважен француски Тери 3-Ленти Со Целосен Патент Дуксер

DEN 2.00

Во достапна форма

53% Памук,36% Рециклиран Полиестер, 11% Вискоза Затворање на патент. Машинско Перење. Машка патент качулка направена за секојдневна, спортска облека. Редовно вклопување за лесно секојдневно носење. Целосен патент со хауба за прилагодување на кабелот нуди удобна удобност. Џебови од кенгур за складирање; ребрести манжетни и полите за цврсто чувство. Со купување на памучни производи од нас, вие поддржувате поодржливо одгледување памук. Овој производ е направен со рециклирана содржина како дел од нашата амбиција да ставиме крај на пластичниот отпад. Студеното време нема да има шанса кога ќе го носите овој машки адидас дуксер. Целосен патент и хауба за прилагодување на кабелот ви ја даваат целата покриеност што ви треба. Ребрата на манжетните и полите го задржуваат студот додека 3-Лентите на ракавите обезбедуваат завршница со потпис.

Главните карактеристики

Избор на клиент