Пума Жените Подобро Пена Шетаат Лизга На Патики
Новак

Пума Жените Подобро Пена Шетаат Лизга На Патики

DEN 3.33

Во достапна форма

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Лесен и флексибилен, Толку Подобро Се Лизга Пена На Wns Е стилизиран тренер совршен за брзи, агилни движења. Горниот карактеристики лесен, чорап како изградба подобрување на удобност и флексибилност. Дел од оваа нова франшиза е одржлива компонента во алатката за пена. МЕКА пена+ вградена во подножјето, обезбедува холистичка, целосна приказна за удобност на стапалото. Дел од оваа нова франшиза е одржлива компонента во алатката за пена. МЕКА пена+ вградена во подножјето, обезбедува холистичка, целосна приказна за удобност на стапалото. Лесен и флексибилен, Толку Подобро Се Лизга Пена На Wns Е стилизиран тренер совршен за брзи, агилни движења. Горниот карактеристики лесен, чорап како изградба подобрување на удобност и флексибилност. Сосема нова алатка дизајнирана и нова горна создадена за да ја продолжи оваа франшиза. Дел од оваа нова франшиза е одржлива компонента во алатката за пена. МЕКА пена+ вградена во подножјето, обезбедува холистичка, целосна приказна за удобност на стапалото.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Nike Air Force 1 '07 LV8 MENS
Новак
Nike Air Force 1 '07 LV8 MENS
Во достапна форма
DEN 1.33
Вреднување на стоката: