Најк 826433-010 Мажи Црна Повлечете Над Хаубата
Новак

Најк 826433-010 Мажи Црна Повлечете Над Хаубата

DEN 756.80

Во достапна форма

80% Памук, 20% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Тубуларна влечна плоча со совети за мат емајл.Повлекување со четки со долги ракави со качулка со поставени ракави. Назад вратот темно сива хедер џерси. Три парче хауба. Везени swoosh дизајн трговска марка на левата градите. Тип на специјална големина : Стандард. Тубуларна влечна плоча со совети за мат емајл.Повлекување со четки со долги ракави со качулка со поставени ракави. Назад вратот темно сива хедер џерси. Три парче хауба. Везени swoosh дизајн трговска марка на левата градите.

Главните карактеристики

Избор на клиент