Лакост Спорт Руно Шорцеви
Новак

Лакост Спорт Руно Шорцеви

DEN 0.33

Во достапна форма

Школка : 83% Памук, 17% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Меката постава од руно е совршена мешавина од памук и полиестер за лесна топлина и удобност. Странични пресечени рачни џебови, заден десен џеб за заварување. Потпис зелен крокодил силиконски логото на дното полите. Потпис извезени зелен крокодил над десната полите. Целиот сурфање графички печатење и крок. Подгответе се за вашата следна тренинг сесија Со Шорцевите Од Спортско Руно Лакост®. Удобно руно од памучна мешавина. Еластичен појас и врвка за влечење. Два предни рачни џебови. Крокодил логото на десната нога. 83% памук, 17% полиестер. Машинско перење, сушење на паѓање. Мерења : Мерење На Половината : 28 Во Аутсоим : 20 Во Инсеам : 8 Пред Пораст : 14 Во Пораст На Грбот : 15 Во Отворање На Ногата : 13 Во Мерењата На Производот беа направени со големина М (5 ЕВРА), инсеам 9.

Главните карактеристики

Избор на клиент