Мрмот Машки Реактор 100-Тежина Руно Јакна
Новак

Мрмот Машки Реактор 100-Тежина Руно Јакна

DEN 1158.40

Во достапна форма

100% Полиестер Затворање на вратоврската. Миење Раце Само. Јакна од руно со високи перформанси што можете да ја зграпчите кога ви треба лесен слој во движење. Ткаенината Од руно Од полартек Што ја отстранува влагата ве одржува топло и Суво. Конструктивните шевови со рамна брава обезбедуваат непречено движење без плевене. Засилените раменици го намалуваат триењето и гребнатинките од ранци и друга опрема. Ветер размавта зад предниот патент обезбедува дополнителна заштита од временските услови. Лесната машка јакна од руно со реактор што брзо се суши Ќе ве стопли Долго откако ќе заврши вашата авантура, Без разлика дали е во град или на патека. Останете удобни цел ден со Својата Ткаенина Од Руно Од Руно Што ја отстранува Влагата И рамни шевови што го намалуваат триењето и иритацијата. Оваа јакна од руно е совршен слој помеѓу нив во денови кога температурата флуктуира. Ако стане студено, затворете го и користете го вградениот размавта на ветерот за да ги блокирате нацртите кога ветровите ќе се подигнат. Ако времето стане потопло, Едноставно отпакувајте или, бидејќи е толку лесно, врзете го околу половината или ставете го во пакувањето. Земете го вашиот избор на повеќе џебови за гради и раце со патент кои обезбедуваат погодно складирање за мала опрема како вашите клучеви, телефон, готовина и многу повеќе. Ако носите потешка, поголема опрема на грб, нејзините засилени раменици обезбедуваат подебела површина помеѓу пакувањето и грбот, намалувајќи ја непријатноста од триење и триење-и зголемувајќи ја километражата на вашето патување.

Главните карактеристики

Избор на клиент