Машки Тропски Остров Хибискус Цветни Цвеќиња Екипаж Фустан Чорапи
Новак

Машки Тропски Остров Хибискус Цветни Цвеќиња Екипаж Фустан Чорапи

DEN 271.20

Во достапна форма

Памук, Спандекс, Најлон Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Главата некаде тропски со Овие Хибискус Цветни чорапи. Одликувајќи се со шема која потсетува на одмор покрај плажа. Големина На Чевли : 7-13. Материјал : 78% Картонски Памук, 20% Најлон, 2% Спандекс. Изработени од мека, висококвалитетна памучна мешавина, овие чорапи што ја отстрануваат влагата ќе ги донесат ѕвездите на дофат на раката.

Главните карактеристики

Избор на клиент