Кархарт Машки 105707 Лабава Фит Средна Тежина Шамрок Графички Дуксер
Новак

Кархарт Машки 105707 Лабава Фит Средна Тежина Шамрок Графички Дуксер

DEN 879.84

Во достапна форма

Затворање на чипка 10,5-унца, 50% Памук/50% Полиестер. Руно Со Средна Тежина. Прикачена Триделна Хауба Со Прилагодлив Кабел За Цртање. Два Долни Предни Рачни Потопли Џебови. Раширени Еластански Засилени Ребра Плетени Манжетни и Појас. Затворање на чипка. 10,5-унца, 50% Памук/50% Полиестер. Руно Со Средна Тежина. Прикачена Триделна Хауба Со Прилагодлив Кабел За Цртање. Два Долни Предни Рачни Потопли Џебови. Раширени Еластански Засилени Ребра Плетени Манжетни и Појас. 10,5 - унца, 50% Памук/50% Полиестер-Руно Со Средна Тежина-Прикачена Триделна Хауба Со Прилагодлив Кабел За Влечење - Два Долни Џебови За Греење На Предната Рака-Раширени Еластански Плетени Манжетни И Појас - Кархарт Шамрок Графички Отпечатени На Градите И Ракавот - Етикета Кархарт Сошиена На Џеб -.

Главните карактеристики

Избор на клиент