Пума Машки Мачки Шорцеви
Новак

Пума Машки Мачки Шорцеви

DEN 356.00

Во достапна форма

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Редовно вклопување. Linesономски линии за сечење за слобода на движење. Еластичен појас со внатрешен кабел за влечење за прилагодливо вклопување. Двојни џебови за лизгање за лесно складирање пристап. Решението на пума ЗА Шиење со рамен брава за помалку триење и поголема удобност. Стилски, но функционален овие шорцеви за обука сигурно ќе ги свртат главите со технологија за отстранување на влага од суво ќелија рамни шевови за намалено триење и linesономски линии за сечење за слобода на движење ќе ја погодите салата со доверба.

Главните карактеристики

Избор на клиент