СОЛИ Хакс Машки Графички Дуксери Писмо Печатење Врвка За Влечење Долг Ракав Пуловер Дуксер
Новак

СОЛИ Хакс Машки Графички Дуксери Писмо Печатење Врвка За Влечење Долг Ракав Пуловер Дуксер

DEN 431.84

Во достапна форма

95% Полиестер, 5% Спандекс Повлечете го затворањето. Обични букви графички врвки за влечење за мажи. Ткаенина : Ткаенината е мека и удобна, некои се протегаат. Карактеристика : печатење Букви, долг ракав, врвка за влечење, асиметричен раб, пуловери, машки дуксери, графички дуксери, модерни. Соодветни прилики : Костум за секојдневна облека, одмор, работа, секојдневен живот и заминување, погоден за пролет или fall. Препорака за големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја даваме на нашите фотографии (не).

Главните карактеристики

Избор на клиент