Милвоки Кожа МНГ11649 Машка Сива со Црна Памучна Фланелна Кошула Со Долги Ракави-Х-Голема
Новак

Милвоки Кожа МНГ11649 Машка Сива со Црна Памучна Фланелна Кошула Со Долги Ракави-Х-Голема

DEN 687.84

Во достапна форма

● УДОБНОСТ : Оваа Фланелна Кошула Е Направена Со Употреба На 100% Памучен Ткаен Фланелен Надворешен Материјал ● СТИЛ : Нашата Кошула За Шаховска Табла е Совршена за Секојдневно Носење, Работа На Отворено или Возење На Вашиот Мотоцикл. ● РАЗНОВРСНОСТ : Носете Ја Оваа Кошула Сама Во Рана Fall или Користете Ја Како Дополнителен Слој Во Зимско Време. Оваа Кошула ќе Ви Биде Нова Омилена Кога Ќе Почне Да Пристигнува Студеното време. ● ИЗДРЖЛИВОСТ : Надворешниот Материјал Од 100% Памук Е Изграден Да Трае Додека Се Спротивставувате На Намалувањето и Избледувањето, Ова ќе Ви Обезбеди Долгогодишно Користење Од Оваа Неверојатна Кошула. € КАРАКТЕРИСТИКИ : Затворање На Предното Копче со 2 Предни Џебови на Градите со Затворање На Копчињата и Манжетни со Копчиња. ● УДОБНОСТ : Оваа Фланелна Кошула Е Направена Со Употреба На 100% Памучен Ткаен Фланелен Надворешен Материјал. ● СТИЛ : Нашата Кошула За Шаховска Табла е Совршена за Секојдневно Носење, Работа На Отворено или Возење На Вашиот Мотоцикл. ● РАЗНОВРСНОСТ : Носете Ја Оваа Кошула Сама Во Рана Fall или Користете Ја Како Дополнителен Слој Во Зимско Време. Оваа Кошула ќе Ви Биде Нова Омилена Кога Ќе Почне Да Пристигнува Студеното време. ● ИЗДРЖЛИВОСТ : Надворешниот Материјал Од 100% Памук Е Изграден Да Трае Додека Се Спротивставувате На Намалувањето и Избледувањето, Ова ќе Ви Обезбеди Долгогодишно Користење Од Оваа Неверојатна Кошула. € КАРАКТЕРИСТИКИ : Затворање На Предното Копче со 2 Предни Џебови на Градите со Затворање На Копчињата и Манжетни со Копчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент