Киати Машки Леопард Танга Долна Облека Бикини Низок Пораст Г-Стринг Долна Облека Секси Гаќи Пакет од 2
Новак

Киати Машки Леопард Танга Долна Облека Бикини Низок Пораст Г-Стринг Долна Облека Секси Гаќи Пакет од 2

DEN 255.84

Во достапна форма

80% Полиестер, 20% Спандекс Миење Раце Само. Пакет Вклучени : 2 парчиња менс леопард танга. Тенок, лесен и супер растеглив. Големина : ознака М : 24.3"; Ознака Л : 26-30"; Ознака XL : 27.5"; Ознака XXL : 29.1"; Ознака XXXL : 30. Топла секси машка леопард танга долна облека, совршен подарок за вашиот љубовник или за себе. Азиската големина е помала од големината НА САД, ве молиме изберете 1 или 2 големина нагоре од нормалната големина или измерете ја големината на слична облека. Ве молиме проверете ја големината јасно пред да ја купите. Машки ѕвер текстура дизајн танга, ослободете го вашиот уникатен машки шарм. Дизајнот со низок струк и тесен раб е секси и модерен за подобро да ја покажете вашата добра фигура и да ве направи пошармантни.

Главните карактеристики

Избор на клиент