Заинтересирани женски мажите од мажите од средната висина на водоотпорни чизми за пешачење, челични сиви/фосилни портокалови, 7
Новак

Заинтересирани женски мажите од мажите од средната висина на водоотпорни чизми за пешачење, челични сиви/фосилни портокалови, 7

DEN 539.20

Во достапна форма

Направено во САД Вратилото мери приближно глужд од лак. Отворање на подигање мери приближно 5,1 "Околу. Фле Чекор се чувствува полесно. Водоотпорна : заинтересирана. Влечените не-обележувачки гумени однадвор не оставаат трага при одење во затворено; стабилноста што ја дава поддршката на нерамни површини. Поставете ги отстранливите, пушните и insole и EVA Midsole обезбедуваат поддршка на лакот; систем за брзина на чистата и силна контрола на удобната потпетици за удобно вклопување во удобност за удобно вклопување Совети за грижа : Нежно четкајте ја обувката со мека четка за влакната или рачна крпа за да се отстранат лабавата нечистотија и остатоци; дамките можат да се третираат со лесно триење на гума за непцата во кружно движење над локацијата и лесно миење. Направено во САД. Вратилото мери приближно глужд од лак. Отворање на подигање мери приближно 5,1 "Околу. Фле Чекор се чувствува полесно. Водоотпорна : заинтересирана. Влечените не-обележувачки гумени однадвор не оставаат трага при одење во затворено; стабилноста што ја дава поддршката на нерамни површини. Поставете ги отстранливите, пушните и insole и EVA Midsole обезбедуваат поддршка на лакот; систем за брзина на чистата и силна контрола на удобната потпетици за удобно вклопување во удобност за удобно вклопување Совети за грижа : Нежно четкајте ја обувката со мека четка за влакната или рачна крпа за да се отстранат лабавата нечистотија и остатоци; дамките можат да се третираат со лесно триење на гума за непцата во кружно движење над локацијата и лесно миење. Што ако секој чекор може да биде полесен? Ние ја зедовме доверливата вклопување на нашиот иконски Тарги Кликер и го спаривме со нашата нова технологија.

Главните карактеристики

Избор на клиент