Капа за бејзбол за мажи на Харли - H2O -dri up Curved Bream STED капаче
Новак

Капа за бејзбол за мажи на Харли - H2O -dri up Curved Bream STED капаче

DEN 0.33

Во достапна форма

74% полиестер, 12% рајон, 8% најлон, 6% спандекс Опремено затворање. Само миење на рацете. Официјално лиценциран Харли : Машка капа за бејзбол; Нашата уникатна мешавина на стил и перформанси нè прави глобален репер за перформанси во и надвор од водата. Висок квалитет : лесен и дишениот крим-опремена капа на бејзбол со ткаенина H2 O-dri и џемпери за подобрена удобност и перформанси; Совршена облека за активни мажи, кои уживаат во џогирање, скејтбординг, играње спорт во жешкото летно време; Купете неколку различни опции во боја за секогаш да одговараат на вашата облека. Активна облека за глава : ткаенината за влага ве одржува суво и удобно; Совршена летна облека за глава што останува ставена кога џогирање, лизгање, играње спорт или работа; Одлично за целодневно носење, оваа бејзбол капа ќе додаде поени за стил на вашиот секојдневен, обичен градски изглед; Совпаѓајте се со резервоарот или графички мета, шорцеви и вашите омилени клоци за убаво летно комбо. Закривен оброк : Заштитете ги очите и останете кул за време на топлите летни денови со оваа заоблена капа за бејзбол; Се чувствува како омилено право надвор од кутијата; Дополнителен додаток за да се заврши секоја облека, оваа машки капа го карактеризира иконскиот лого на Харли, кое се залага за врвен квалитет и крајна удобност; Лесна, глава за глава отпорна на пот за сите модерни момци. Опремена капа : Оваа опремена машки капа доаѓа во различни големини за да обезбеди голема удобност и совршено вклопување; Изберете од неколку класични бои, вметнувајќи црни, камен, Ел Дорадо и Сина, за да го надополнат вашиот изглед на топло време; Уживајте во уникатен поглед на плажа, базен или кога уживате во скара со пријателите додека ја носите оваа опремена капа за бејзбол. Харли машка капа за бејзбол - H2 O -dri го постави заоблениот облик на потта, отпорна на бејзбол капа, изгледа одлично и со обични облеки и со работна облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент