Champro Diesel 9 Inseam Polyester Shurds Shurds
Новак

Champro Diesel 9 Inseam Polyester Shurds Shurds

DEN 2.00

Во достапна форма

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Еластично затворање. Исто така одлично за физичко образование, џогирање или вежбање. Лесна : Направена од лесна ткаенина од полиестерска мрежа со цврста лагер за крајна дишење и удобност. Добивка за влечење : 1,5 "покриена еластична лента за половината со цртеж обезбедува оптимална удобност додека овозможува прилагодување за совршено вклопување. Опции за големина : Достапно во големини на возрасни S-4 XL за да одговара на спортисти од која било возраст и ниво на вештина. Големините на возрасни имаат 9” осип. Дизел атлетските шорцеви се изградени за удобност и овозможуваат слободно движење, што ги прави идеални за многу атлетски намени. Тие се совршени за тимска вежба, тренинг и загревање во кошарка, хокеј, одбојка, фудбал, лакроза и многу повеќе. Тие ", исто така, исто така одлично за физичко образование, џогирање или други вежби дома, училиште, паркови или лиги за рекреација. Направени од лесна ткаенина од полиестерска мрежа со цврста лагер за крајна дишеност. Опфатената еластична лента од 1,5" со цртеж обезбедува оптимална удобност додека дозволува Прилагодување за совршено вклопување. Достапно во големини на возрасни S-4 XL за да одговара на возрасни спортисти со која било големина и ниво на вештина.

Главните карактеристики

Избор на клиент