Резервоар за тренингот на ицизон врвови за мажи - Водење на теретани за вежбање на мускули на врвови на атлетски кошули
Новак

Резервоар за тренингот на ицизон врвови за мажи - Водење на теретани за вежбање на мускули на врвови на атлетски кошули

DEN 271.84

Во достапна форма

95% полиестер, 5% спандекс Повлечете го затворањето. √ Зашивање со рамно заклучување за да се намали Чафинг. √ Стил на тркачки бек со врзани рабови и споеви на рамнини. √ Падна назад полите за засилено покритие. √ Наменето за : тренингот, џогирање, вежбање и дневни основи. √ Ве молиме, погледнете го упатството за големина од последните наведени слики. Што е обезбедено од продавачот, а не со едноставната табела за големина понудена од. Водичот за точна големина го вклучува измерениот метод и предложените активности.

Главните карактеристики

Избор на клиент