Возач блок во НБА атлетски флип-апостолки за мажи
Новак

Возач блок во НБА атлетски флип-апостолки за мажи

DEN 240.00

Во достапна форма

Увезени Синтетичка гума ѓон. Официјално лиценцирана опрема : Бидете еден слајд поблиску до вашите мрежи во Бруклин со оваа официјално лиценцирана облека во НБА. Претставете го вашиот тим : Без разлика дали се дружите на плажа или надвор во кампувањето во Вудс, нозете ќе ви се заблагодарат за удобноста и на трендот. Повеќе од сандала : Возачите не се само флип или слајд, тие се став. Немојте да се решавате за помалку - Побарајте од сандала со добар изглед што е пријателска за вода и подготвена на отворено. Удобно и издржливо : Овие сандали можат да земат се што ќе фрлите кон нив. Одлично за затворено и на отворено, ќе ви биде драго за вашите нови омилени сандали што се држат толку долго!. Совети за големина : Ако сте помеѓу големини, препорачуваме да се издвоите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Decky Digital Camo Snapback
Новак
Decky Digital Camo Snapback
Во достапна форма
DEN 3.00
Вреднување на стоката: