Acics Light 3D дигитални печатени дуксери и џемпери поставени мажите графички дизајн, мажите поставуваат облеки 2 парчиња панталони дуксери
Новак

Acics Light 3D дигитални печатени дуксери и џемпери поставени мажите графички дизајн, мажите поставуваат облеки 2 парчиња панталони дуксери

DEN 3.00

Во достапна форма

100% мешавина од полиестер и полиестер Друго затворање. ○ Сите наши дизајни на Худи се инспирирани од најмоќните мотиви од митологијата на Викинг и Ацтек, јапонската и полинезиската култура, меѓу другите. Создаден од уметник кој е страствен за тоа што го прават. ○ Овој производ е направен од премиум полиестер и мешавина од спандекс, што го прави удобен и издржлив. Секој панел е индивидуално печатен, исечен и зашиен за да обезбеди беспрекорна графика без несовршености. И печатењето со висока дефиниција ги прави овие задоволство да ги носат за сите прилики. ○ Сублимација печатена, не е отпечатена од екранот, што значи дека ќе уживате во неверојатно живописни, долготрајни бои и тонови. ○ Издвоите од толпата на светла, смела и стилски начин. Носете го со пар патики и фармерки за обичен изглед, со џогери на тренингот или облечени за забава. ○ Овој костум за качулка за мажи и жени е исто така најдобар подарок за роденден, Чирстмас, Нова Година, Патрик Ден, Денот на таткото, Денот на мајката, Денот на вineубените, Денот на Свети Патрик, Ноќта на вештерките.

Главните карактеристики

Избор на клиент

WESC MEN'S RAI SHORT
Новак
WESC MEN'S RAI SHORT
Во достапна форма
DEN 1.00
Вреднување на стоката: