Имоср Лесни Работни Панталони За Мажи Панталони За Специјални Услуги Воен Вентилатор Ix7 Комбинезони Со Повеќе Џебови Машки Панталони Секојдневен
Новак

Имоср Лесни Работни Панталони За Мажи Панталони За Специјални Услуги Воен Вентилатор Ix7 Комбинезони Со Повеќе Џебови Машки Панталони Секојдневен

DEN 350.24

Во достапна форма

100% Полиестер Појасот не е вклучен. Полиестер поставата. Затворање на патент. Машинско Перење. Машки водоотпорни тактички панталони на отворено изработени со брза сува и лесна ткаенина чувајте ги суви цел ден.Одлична отпорност на гребење и доволно издржлива за екстремно сурови средини. Тактички џеб за практично складирање на тактичка опрема, мултифункционалниот Д-Прстен обезбедува лесна инсталација на опрема за пешачење. Погоден за воени,пешачење,кампување,качување,работа, патување и други активности на отворено. Еластичниот струк нуди пофлексибилен за персонализирано вклопување, класично затворање на копчето за дизајн на тактички панталони со патент. Ве молиме изберете 2-3 големини нагоре и погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате, благодарам.Овие панталони се направени да се движат со вас и да ве одржуваат удобно во текот на денот.Овие класични машки карго обични модни панталони за спортска работа имаат истегнување и флексибилност за слободно движење.Издржливата конструкција ги прави овие панталони главен плакар за годините што доаѓаат.Удобна ткаенина со врвна ткаенина за истегнување,овие машки секојдневни панталони се направени за секојдневно носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Холовеј Мажи 222570
Новак
Холовеј Мажи 222570
Во достапна форма
DEN 1.00
Вреднување на стоката: